Ülkemizin yenilikçi firmalarından biri olan METALSAN ALUMİNYUM METAL alüminyum ve aksesuar sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de göstermiş olduğu başarısının yanında; Avrupa, Amerika, Afrika, Orta doğu gibi bölgelerde bulunan tüm dünya ülkelerine ihracat yaparak kendi isminden söz ettirmeye devam etmektedir. Alüminyum sektöründe elde etmiş olduğu birikimlerini, kalite ve Arge yatırımına ayırmıştır

METALSAN ALUMİNYUM ayrıca kısa üretim süresi ile birlikte yüksek kalitesinden ödün vermeden 35 den fazla ayrı ülkelere ihracat yapmaktadır. Temel hedefi ve kalite politikası, her zaman müşterilerinin taleplerini yerine getirmektir. Sahip olduğu yüksek kalite ve sorunsuz paketlemesinin yanında müşterilerine zamanında ve hızlı teslim süresi sağlaması ve uygun fiyatlandırma sayesinde alüminyum profil sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Mobilya profilleri, sineklik profilleri, küpeşte profilleri, yapı inşaat profilleri, endüstriyel sanayi profilleri üretiminde en güvenilir alüminyum firmalarından biri olmayı hak ederek bu başarısını göstermiştir.

Uluslararası standartlara uygun paketlemeleri ve çevre koşullarına göre her türlü hava, yol ve zaman şartlarında ürünlerimizin muhafazasını koruyacak şekilde yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp ilk seferde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti hep ileriye taşımak temel amaçlarından birisi olmuştur.