// Plise Sineklik Sistemi

Plise Sineklik
Sistemleri

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pliseli tül sineklik modelidir. Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir.

Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.

Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,

Evlerinize hem şık bir görünüm hemde gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

Monte ve Montajlı Tüm Ürünlerde Kampanyamız Geçerlidir.

Plise Sineklik
Ürünümüz A Kalite Alüminyum Profilden üretilmektedir. Profil üzerinde CE ve TSE Belgeleri bulunan naturel boya bulunmaktadır. Bu sayede çocuklarınız ve sizler için herhangi bir sağlık tehdidi oluşturmaz.
Üretim

Sistem Aluminyum profillerden oluşmaktadır. Plise sinekliğin yatay şekilde çalışması daha uygundur.

Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir.

Pileli tül PP (%65 polipropilen) üzerine PE(%35 polietilen) kaplamadır. Pileli tül yağmur suyuna maruz kalsa da PP-PE olması tülün sarkmasını önler.
Hava sıcaklığının 40°C geçtiği ülkelerde Polyester tül kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Pileli tül renkleri siyah ve gri renklerden tercih edilebilir. Tül gözenek sayısı: 20X20 gözenek / inch. Özel geliştirilen rulman sayesinde rahat calışır.

Açılışa Özel Kampanya
Monte ve Montajlı Tüm Ürünlerde Kampanyamız Geçerlidir.

    Plise Sineklik Yaptırmak İstiyorum.

    Hızlı iletişim için buraya tıklayarak telefon edebilir veya whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. *